Budapeşte'ye Taşınmak - Gezenti Adam - Gezmek Yaşamaktır | Gezi Tatil Seyahat Yaşam

Cumartesi, Şubat 21, 2015

Budapeşte'ye TaşınmakBudapeşte Budapest Macaristan Hungary
Budapeşte
Uzun süren çalkantılı bir süreç, küçük olaylar, sağlık açısından önemli gelişmeler, vize süreci derken bir Cumartesi günü Ankara'dan Budapeşte'ye doğru yollara koyuldum. Kim bilirdi ki o gün itibariyle aslında Gezenti Adam da hayat buluyor. 1 yıllığına gelmiş olduğum Avrupa'ya bir çok neden ve gelişmenin ardından temelli yerleştim. Tabi söylediğim gibi sadece Avrupa'ya temelli yerleştim, içindeki ülkelerde hala kararsızım oradan oraya savruluyor muyum yoksa kendi kendimi mi savuruyorum henüz anlayabilmiş değilim :)

Bu blogta, Avrupa'daki (şimdilik) yaşantımı, edindiğim-edineceğim tecrübeleri, hayata dair işinize yarayabilecek kısa püf noktalarını ve gerçekleştirdiğim-gerçekleştireceğim seyahatlere dair notları ve görselleri sizlerle paylaşacağım. Vakit buldukça geçmişte gerçekleştirmiş olduğum gezilere de yer vereceğim.


Yazılarımın altlarında bulunan yorum kısımlarına yazarak ya da iletişim sekmesi üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Keyifli Dakikalar! :)

ABONE OLUN

INSTAGRAM

Yazarın Mesajı


2015 ve 2016 yılı boyunca 4 ayrı ülkede yaşama fırsatı buldum. 2017 yılı sonunda ise; taşınmaktan bıkmış bir şekilde, biraz olsun durulmaya karar vermiş iken (arada gerçekleşen şehir değişikliklerini ve turistik gezileri saymıyorum) önümüze çıkan fırsatı elimizin tersiyle itemeyip, beşinci ülkeye de taşındık. 2018 yılı, hayatın başka sürprizleri ile doluydu. 2019 ve 2020'den beklentilerimiz çok daha büyüktü...


Türkiye -> Macaristan 2015-16 -> Avusturya 2016 -> İsveç 2016-17 -> İngiltere 2017-21